Jdi na obsah Jdi na menu
 


Smutné výročí

elegance_1.jpgDnes je to přesně 20 let, co se v chovatelské stanici ze Zličínských luk narodila krásná holčička jménem Elegance.

Můj úplně první pes se kterým jsme měla tu čest strávit úžasných 11,5 roku.

To Elinka mě přivedla k Afghánům, protože byla očekávaným štěňátkem v rodině mého manžela, neměla jsem vlastně moc o čem přemýšlet, jestli chci nebo nechci s tímhle úžasným plemenem spojit svůj život. Prostě se čekalo, až přijde na svět a manželova maminka ji bude moci přivést domů,

Když přišla Elinka domů, byla takové malé žíhané nic, samá nožka, hlavičku jako kedlubničku, ještě se jí podlamovaly nožičky, když se učila capkat na vodítku.

Jak postupně rostla její srst se měnila jako chameleonovi a z ní se stávala opravdová psí dáma s obrovským srdcem. Ukázala mi jak úžasné plemeno Afghán je, jaké to je žít po boku čtyřnohého přítele. O kolik je život bohatší, když máte takového přítele jako byla Ona.

Je to dávno, co jsem jí držela v náruči, když jsme ji brali s Martinem poprvé na společnou procházku. V září to bude 9 let, co co jsem jí držela v náruči,když odcházela přes duhový most ........a přesto mi stále chybí a nikdy chybět nepřestane.

V životě se dějí věci tak jak se dít mají, i když se mnohokrát zdá, že naprosto nelogicky.........ale časem vše do sebe zapadne jako puzzle...........Elinka nám do života přivedla Bonnie a Bonnie zase Caterhama (našeho číňánka). V nich obou žijí mé vzpomínky na ni.

Elinko moc mi chybíš holčičko.